Міський голова Весельський Л.В. прийняв участь у мітингу та покладанні квітів до Меморіалу пам’яті на території Новороманівської сільської ради

10 Травня 2016, 5:01

71 рік пройшов після закінчення Другої світової війни. Для історії це незначний проміжок часу, а для людства – історія трьох поколінь. Все пережите у роки війни продовжує жити в долях і тих, хто був на фронті, і тих, хто народився після того, як відгриміли бої. І минуле постає перед нами, як період величезної стійкості і безприкладного подвигу нашого народу. А величне ніколи не може бути викреслене із пам’яті. Щороку 9-го травня ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу.

9 травня 2016 міський голова Весельський Л.В. прийняв участь у мітингу та покладанні квітів до Меморіалу пам’яті на території Новороманівської сільської ради.

Біля пам’ятника, після покладанням квітів відбувся мітинг. Міський голова Весельський Віктор Леонідович, голова районної державної адміністрації Михнюк Володимир Володимирович, голова районної ради Рудницький Дмитро Вікторович та голова районної  ради ветеранів Фатенко Петро Петрович привітали присутніх з нагоди визволення та нагадали якою ціною далася перемога та про внесок наших земляків у неї.

Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія