Міський голова Віктор Весельський провів черговий прийом громадян

5 Серпня 2016, 3:26

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів міста є проведення особистих прийомів громадян міським головою Віктором Весельським. Більшість новоград-волинців звернення до очільника міста вважають останньою інстанцією у вирішенні їх проблем.

31-го жителя міста вислухав сьогодні, 5 серпня 2016 року, під час особистого прийому Віктор Леонідович. Новоград-волинцями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Крім особистих звернень, були й колективні. Більшість з них стосувалися питань житлово-комунальної галузі, земельних питань та допомоги у лікуванні. Дехто приходив просто подякувати міському голові за всі ті добрі справи, які зробив Віктор Весельський для простих людей. Адже і займаючи високі посади у столиці, і будучи обраним на посаду міського голови у жовтні 2015 року – нікому, хто звертався до нього по допомогу, не відмовив.

За результатами розгляду порушених питань очільник міста доручив відповідним управлінням, відділам та службам міської ради опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія