Міський голова Віктор Весельський провів прийом громадян у мікрорайоні «Кар’єр»

29 Квітня 2016, 3:24

29 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко в черговий раз провели виїзний прийом громадян міста. Цього разу поспілкуватися з очільником міста на тему хвилюючих питань мали можливість жителі мікрорайону «Кар’єр».

Перед початком прийому міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, депутат даного мікрорайону Сергій Мельник, начальники відповідних управлінь та відділів міської ради ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу №9. Завідуюча садочку Валентина Мисько провела представників міської влади територією закладу та показала стан харчоблоку та адміністративного приміщення. В ході огляду було піднято ряд питань, зокрема щодо облаштування дороги на території ДНЗ, а також капітального ремонту харчоблоку. Крім того, Віктор Леонідович наголосив на необхідності створення належних умов у дошкільних навчальних закладах міста.

Прийом громадян проходив у адмінприміщенні ТОВ «Труд», куди завітало 15 осіб. Найбільше громадян хвилювали питання облаштування доріг, водостічних каналів, автобусних зупинок, зменшення тарифу на міські пасажирські перевезення для пенсіонерів, проблем з каналізацією та безпритульними собаками у мікрорайоні. Також новоград-волинці зверталися за допомогою у вирішенні питань земельних відносин, лікування, працевлаштування та ін.

По усіх піднятих громадянами питаннях були надані пояснення та доручення відповідним управлінням і відділам міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія