Міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з представниками громадських організацій

25 Березня 2016, 9:19

24 березня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, провів робочу зустріч з радником з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями Віктором Бусленком та представниками громадських організацій.

У ході зустрічі було розглянуто ряд проблемних питань та прийнято конструктивні пропозиції і рішення.

На початку зібрання Віктор Леонідович зауважив, що кожен радник міського голови має чітко визначитися з колом питань, які потребують вирішення та відповідати за свою ділянку роботи. Відповідно до розпорядження міського голови від 16.11.15 № 222(о) радниками міського голови на громадських засадах призначено Бусленка Віктора Тарасовича – з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями; Моісеєва Сергія Вікторовича – з правових питань; Лібера Михайла Степановича – з соціальних питань.

Зокрема, у ході обговорення було розглянуто питання щодо складу топонімічної комісії та проблеми, які виникають при перейменуванні вулиць. Віктор Тарасович вказав на недоліки в організації роботи відділу культури та управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Також було озвучено потребу в приміщенні для проведення зібрань громадських організацій та наголошено на питанні визначення доцільності будівництва церкви в районі Будинку офіцерів, тощо. Крім того, було визначено графік зустрічей (двічі в місяць) міського голови з представниками громадських організацій.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія