Міський голова взяв під особистий контроль стан благоустрою міста

25 Березня 2016, 9:20

Відповідно до розпорядження №76(к), яким внесено зміни у додатки 1, 2 до розпорядження міського голови від 30.12.15 № 37(к) „Про затвердження розподілу функціональних обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ повноваження з питань житлово-комунального господарства передано міському голові. Очільник міста щоденно проводить наради з працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, здійснює виїзні наради, особисто контролює проведення ремонтних робіт з благоустрою міста. Так 24 березня міський голова В.Л.Весельський здійснив обхід центральної частини міста з метою визначення першочергових робіт з благоустрою міста разом з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком, головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, керуючим будинками ОСББ „Колорит“ Анатолієм Легенчуком, начальником відділу благоустрою УЖКГ,Е та КВ міської ради Наталією Дитиненко та інженером служби технагляду УЖКГ,Е та КВ міської ради Валентиною Мосійчук.

Першочергово було оглянуто вул.Чернишевського на якій планується провести каналізування та в подальшому капітальний ремонт проїзної дороги та тротуарів. Також міський голова дав доручення щодо впорядкування паркувальних місць для автомобілів біля торгівельного центру „Еcоnоmix“.

Великий об’єм робіт буде проведено на бульварі Шарварка, а саме покладено плитку на пішохідній зоні, впорядковано місця для відпочинку, кронування дерев, висадження квітів на клумбах та ін.. Під час огляду вразив безлад та смітник на території поблизу недобудованого комплексу, що знаходиться на стадіоні Авангард.

Досить слушними були пропозиції щодо впорядкування проїзної частини по вул.Мамайчука, а це облаштування місць парковки та зони відпочинку. Міський голова дав доручення детально вивчити всі можливі пропозиції та винести їх на обговорення.

Міський парк культури і відпочинку, де проводять своє дозвілля, як малеча так і дорослі, також потребує проведення капітальних ремонтних робіт. А це і заміна та ремонт лавок, тротуарної плитки, бордюрів, упорядкування клумб, облаштування доріжок, дитячих майданчиків та ін.

Тож не дивлячись на великий об’єм робіт незабаром новоград-волинці відчують позитивні зрушення у плані благоустрою, заквітчання та озеленення міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія