Міський голова Віктор Весельський провів виїзний прийом громадян

28 Квітня 2017, 7:05

28 квітня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів виїзний прийом громадян міста, який проходив у приміщенні Будинку офіцерів на вул.Леваневського,25. Цього разу поспілкуватися з очільником міста на тему хвилюючих питань завітало 20 осіб. Найбільше громадян хвилювали питання щодо благоустрою, а саме: освітлення вулиць та провулків, капітальний та поточний ремонт доріг, облаштування зупинок, проблем водовідведення, функціонування ОСББ „Олімпійське“, також були звернення щодо допомоги у дороговартісному лікуванні та ін. Зокрема, звернулися мешканці, які проживають на вул. Штепіна та підняли ряд проблемних питань стосовно організації автобусного маршруту у години пік, проведення мереж водовідведення та вуличного освітлення. Також відповідні доручення було надано стосовно звернення мешканців, які проживають на вулиці Тимошенко.

У ході прийому всі громадяни отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду окремих порушених питань міський голова доручив відповідним управлінням, службам та відділам міської ради опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення. А також наголосив, що розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.
Як показує досвід, такі прийоми є досить важливими щодо вивчення та вирішення проблем жителів міста. Поряд з тим, знову ж таки наголошуємо, що спочатку необхідно звертатися до депутатів міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради, профільних заступників міського голови, які проводять прийоми громадян щоденно відповідно до затвердженого графіку, і вже у разі не вирішення піднятих питань звертатися до міського голови.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія