Міський голова Віктор Весельський провів зустріч з членами Ради старійшин міста Новограда-Волинськог
![Міський голова Віктор Весельський провів зустріч з членами Ради старійшин міста Новограда-Волинськог](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr7bimsg1cle5qt18ivmvr1a119g.jpg)
17 лютого міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови Лариси Шутової, провів зустріч з головою Ради старійшин міста Григорієм Грінченком і членами цієї організації. Під час заходу Віктор Леонідович ознайомив присутніх з принципами прозорості й відкритості, на яких міська рада будує свою діяльність, працюючи для людей міської громади. А також розповів про перші здобутки та поділився напрацюваннями, які будуть втілені в життя найближчим часом, запевнивши, що протягом наступних 5-ти років зробить все аби місто Новоград-Волинський стало найкращим в Україні, а люди отримували задоволення від проживання в ньому.
Захід відбувся у формі діалогу, представники старшого покоління цікавилися думкою і планами щодо питань індивідуального та альтернативного опалення, територіального об’єднання міської та районної громад, благоустрою тротуарів, приділення особливої уваги людям похилого віку, тощо. Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері спілкування.
Відділ інформації та зв’язків з громадськості міської ради