Міський голова взяв участь в урочистостях з нагоди 1125-ї річниці з часу заснування міста Малин

20 Вересня 2016, 8:27

Цими вихідними на запрошення очільника міста Малин О.Г. Шостака делегація від Новоград-Волинської міської ради, у складі міського голови В.Л. Весельського, секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови Л.В. Шутової і начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Л.В. Хрущ, взяла участь в урочистостях з нагоди 1125-ї річниці з часу заснування Малина.

У зв’язку із загибеллю напередодні малинчанина, військовослужбовця 43-го батальйону 53-ї окремої механізованої бригади, на знак пошани його та усіх загиблих захисників Малинщини, формат святкування Дня міста набув не розважального, а патріотичного спрямування.

Зокрема, для гостей свята було організовано автобусну екскурсію в Малинське городище, де проводяться розкопки з метою встановлення точної дати заснування міста. Також учасники делегації ознайомились з історичною виставкою «Древній Малин» та побували на кар’єрі ВАТ «Малинський каменедробильний завод» компанії «Юнігран».

Під час концертної програми міський голова В.Л. Весельський привітав малинчан зі святом, вручивши очільнику міста Малин привітальний лист та сувеніри на згадку.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія