Міський голова здійснив виїзд з метою розгляду звернення щодо земельного спору на вулиці Героїв Крут

30 Січня 2017, 6:36

Досить поширеними є ситуації, коли власники або користувачі суміжних земельних ділянок не можуть дійти згоди щодо місцеположення спільної межі. Це нерідко стає причиною сусідських конфліктів, психологічної напруги, а також ускладнень під час використання земельних ділянок.

27 січня 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, фахівців земельного відділу, здійснив виїзд на вулицю Героїв Крут з метою розгляду звернення щодо земельного спору громадян.
Суть конфлікту полягала в тому, що заявник скаржився на сусідів, які господарюючи на своєму шматку землі, спричиняють незручності: порушують місцеположення спільної межі, побудували високий паркан, затіняють частину будинку насадженими деревами, тощо.

Отож, уважно вислухавши сторони конфлікту та розглянувши матеріали справи, учасники виїзної наради прийшли до висновку, що суперечність у даному випадку відсутня. Заявнику, якщо ж він і надалі наполягає, що його права порушено, було рекомендовано звернутися за захистом своїх прав до суду.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія