Міський голова зустрівся з членами Ради старійшин міста

6 Травня 2016, 3:56

5 травня міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова,  заступника міського голови Оксани Гвозденко та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, провів зустріч з членами Ради старійшин міста.

Під час зустрічі  Віктор Леонідович привітав з 75-річним ювілеєм  члена організації Юзька Георгія Іпполітовича. За багаторічну сумлінну і наполегливу працю, значний особистий внесок у забезпечення роботи житлово-комунального господарства, активну участь у житті територіальної громади міста, очільник міста вручив ювіляру Почесну грамоту Новоград-Волинської міської ради та Привітальний лист міського голови.

Міський голова ознайомив присутніх про здобутки та поділився напрацюваннями, які будуть втілені в життя найближчим часом. Захід відбувся у формі діалогу, представники старшого покоління мали можливість задавати питання та отримувати вичерпні відповіді. Зустріч пройшла у теплій,  невимушеній атмосфері спілкування.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія