Міський голова зустрівся з двірниками

1 Червня 2017, 19:17

1 червня 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, головного бухгалтера Світлани Назарової, головного спеціаліста відділу житлово-комунальних послуг цього ж управління Павла Обезюка та головного бухгалтера комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» Світлани Смоляр провів робочу зустріч з двірниками, які працюють в штаті КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» та  прибирають місця загального користування в місті.

Під час зустрічі обговорювалось питання можливості підвищення заробітної плати двірникам. Однак станом на сьогодні бюджет міста вже сформовано та розподілено. Як наголосила Світлана Назарова: «Дане питання буде розглянуте після проведення наступної сесії, де за підсумками роботи за півріччя проводиться перерозподіл коштів».

За результатами зустрічі очільник міста В.Л. Весельський доручив заступнику міського голови В.А. Шалухіну взяти на особистий контроль та сприяти позитивному вирішенню піднятого питання.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія