Міський конкурс на кращого лідера «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє»

15 Травня 2017, 15:37

За ініціативи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та інформаційно-методичного центру 4 травня 2017 року в ЗОШ №10 проведено перший міський конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – шкільний лідер – за мною майбутнє».

Мета конкурсу: привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

Конкурс зібрав у дружньому колі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл міста: НВК, ЗОШ №2, ЗОШ №3, СШ №4, ЗОШ №6, ЗОШ №8, ЗОШ №10, колегіуму. Оцінювали майстерність конкурсантів журі у складі: С.В. Філанчук, завідувача ІМЦ, Т.М. Балаушко, методиста ІМЦ, Л.П. Отверченко, заступника директора з навчально-виховної роботи Новоград-Волинського вищого професійного училища, Т.А.Брашкевич, педагога-організатора Новоград-Волинського медичного коледжу.

Згідно з програмою конкурсу, його учасники брали участь у двох конкурсних завданнях:

– «Візитна картка лідера». У ході завдання учасники продемонстрували своє життєве кредо, діяльність  лідера учнівського самоврядування навчального закладу, соціальну позицію та власні творчі здібності;

– «Лідер-практика» (творче завдання). Під час виконання творчого завдання лідери розробляли проекти проведення в навчальному закладі певної творчої справи відповідно до обраної тематики і презентували їх глядацькій аудиторії та журі.

Конкурсанти разом з групами підтримки продемонстрували свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності, лідерський потенціал та винахідливість.

Журі дуже складно було визначитися з переможцем, оскільки всі учасники були креативними, творчими, розумними і винахідливими. І все-таки у наполегливій боротьбі кращим лідером учнівського самоврядування стала Скаковська Вікторія, учениця колегіуму.

За результатами конкурсів та рішенням журі переможцями визнано:

1.           Номінація “Лідер-активність” – Кальченко Марія, учениця НВК.

2.           Номінація “Лідер-креативність” – Мософірова Анна, учениця ЗОШ №2.

3.           Номінація “Лідер-практик” – Бойко Дарина, учениця ЗОШ №3.

4.           Номінація “Лідер-толерантність” – Шульга Дар’я, учениця СШ №4.

5.           Номінація “Лідер-організатор” – Кривдіна Ольга, учениця ЗОШ №6.

6.           Номінація “Лідер-новатор” – Плисак Вікторія, учениця ЗОШ №8.

7.           Номінація “Лідер-працелюбність” – Захарець Тетяна, учениця ЗОШ №9.

8.           Номінація “Лідер – оригінальність” – Василенко Марія, учениця ЗОШ №10.

Варто відмітити дружню атмосферу, що панувала на святі, а завершилось дійство яскравими музичними номерами у виконанні учнів ЗОШ №10.

Найкращі учні – лідери  шкіл міста довели, що тільки талант, розум і високий професіоналізм здатні змінити світ на краще.

 

Тетяна ВАЩУК,

начальник управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

Тетяна БАЛАУШКО,

методист ІМЦ

 

Чат-бот Гаряча лінія