Місто Бжег (Республіка Польща) прихистило п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування з нашої громади

16 Травня 2022, 18:07

13 травня за участі заступника міського голови Наталії Борис та начальника служби у справах дітей міської ради Нонни Лойко відбулась онлайн-зустріч з керівництвом районного центру родинної допомоги у м. Бжег (Республіка Польща). У цьому закладі з березня 2022 року проживають та навчаються п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, які родом з Новоград-Волинської міської територіальної громади.

До початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, діти перебували у Центрі соціально-педагогічної реабілітації дітей «Сонячний дім», який знаходиться у м. Житомир. Коли виникла необхідність переміщення дітей у більш безпечне місця, служба у справах дітей міської ради спільно із волонтерами та небайдужими людьми організувала виїзд наших дітей до м. Бжег (Республіка Польща).

Під час теплої зустрічі, яка тривала більше години, польські партнери розповіли про умови в яких проживають, навчаються та виховуються діти, висловили свою підтримку у протистоянні нашої держави російському агресору.

Заступник міського голови зі свого боку виразила вдячність від всієї нашої громади польським педагогам і вихователям за небайдужість до долі українських дітей та засвідчила бажання щодо продовження подальшої співпраці.

«Дякуємо Польщі та всім полякам за те, що прихистили у своїх домівках українців, які рятуються від війни, яку росія веде проти України. Тисячі українців втратили житло, бо воно зруйноване ракетами і бомбами країни-агресора. Росія забрала щасливе дитинство в українських дітей. Мільйони дітей і жінок залишили Україну. Польща відкрила своє добре серце прийнявши всіх. Дякую вам за руку допомоги, за прихисток наших дітей. За те, що турбуєтесь про них материнською любов’ю і робите все, аби наші діти почувались як вдома»,- звернулась до представників районного центру родинної допомоги у м. Бжег Наталія Борис.

Чат-бот Гаряча лінія