Мобільні групи перевіряють дотримання умов карантинних обмежень «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки у Новоград-Волинській міській ТГ

30 Жовтня 2021, 18:48

З 30 жовтня на території Новоград-Волинської міської ТГ встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Постановою КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236 (зі змінами) на території, де запроваджено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки встановлено обмеження.

З метою контролю за дотриманням карантинних вимог на території громади працюють мобільні групи, до складу яких входять працівники виконавчих органів міської ради, Держпродспоживслужби та правоохоронних органів.

Перевіряються ринки, заклади торгівлі, супермаркети, оптові магазини, заклади громадського харчування, громадський транспорт.

Відповідальними працівниками проводиться роз’яснювальна робота, перевіряється наявність «зеленого» COVID-сертифікату, дезінфікуючих засобів, дотримання дистанції та маскового режиму. За порушення карантинних вимог відповідальними працівниками було складено адміністративні протоколи.

Під час моніторингу автоперевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах не виявлено порушень карантинних вимог. Перевезення здійснюються з дотриманням маскового режиму, кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Робота мобільних груп здійснюється на постійній основі.

Детальніше з обмеженнями в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки можна ознайомитися за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/16482/pidpriemnicka-diyalnist-v-umovah-chervonogo-rivnya-epidemichnoi-nebezpeki

 

Чат-бот Гаряча лінія