Молодіжний Новорічний турнір з більярду

10 Січня 2018, 15:34

За сприяння депутата міської ради Юри Мірзабекяна та ініціативи міського Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, з нагоди новорічно-різдвяних свят 8 січня 2018 року вдруге було проведено молодіжний турнір з гри у більярд.

Цього разу у турнірі взяло участь 8 молодих хлопців, серед них було декілька новачків, а деякі з них – учасники молодіжного турніру з більярду, що проводився з нагоди відзначення Дня молоді влітку. 4 години запеклої боротьби і врешті-решт переможця визначено, ним став Тімофєєв Владислав – новачок у турнірі. Друге місце виборов Рибак Назар – переможець літнього турніру, а третє місце здобув Туровський Анатолій – теж новачок.

Варто зазначити, що більярд – універсальна гра, в яку можуть грати усі, незалежно від віку, статі, зросту чи маси тіла. Окрім того, гра в більярд є корисною для здоров’я людини.

Дякуємо дитячо-молодіжному розважальному центру «Нєпосєда» та депутату міської ради Мірзабекяну Юрі за надану можливість провести турнір з більярду – захоплюючої і нескладної гри, що так популярна серед молоді нашого міста.

 

Чат-бот Гаряча лінія