Робочий візит до центру надання адміністративних послуг міської ради

10 Січня 2018, 15:35

10 січня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький здійснив робочий візит до центру надання адміністративних послуг міської ради (адреса вул. Соборності, 13), що відноситься до сфери координації діяльності посадовцем.

Дмитро Аркадійович поспілкувався з працівниками та відвідувачами ЦНАПу, який включає в себе також відділ державної реєстрації та відділ ведення реєстру територіальної громади.   

Свою діяльність установа здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг відбувається виключно через адміністраторів ЦНАПу.

Таким чином, на початоку минулого року громадяни міста мали можливість отримати в ЦНАПі 81 вид адміністративних  послуг, але у зв’язку із політикою децентралізації влади перелік послуг збільшився на 29 види послуг. Загалом через ЦНАП надається 110 адміністративні послуги.

За 2017 рік  центр надання адміністративних  Новоград-Волинської міської ради надав 35 987 послуг. Це близько 100-150 чоловік відвідувачів в день. 

Крім того, керуючий справами виконавчого комітету міської ради оглянув приміщення установи та обговорив із персоналом шляхи оптимізації роботи та наближення адміністративних послуг до мешканців міста.    

 

Чат-бот Гаряча лінія