Ми з тобою однієї крові: донорами стали близько 100 жителів Звягельської МТГ

24 Січня 2023, 16:03

🩸Без використання препаратів крові та її компонентів не можна уявити функціонування військових шпиталів, хірургічних відділень, опікових центрів, травматологічних чи онкологічних відділень та пологових будинків.

🩸Особливо цінними препарати крові є в умовах повномасштабного вторгнення ворога, коли проводяться бойові дії та постійно існує загроза обстрілів чи ракетних ударів.
💉24 січня 2023 року з 9:00 до 13:00 КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради провів виїзну форму заготівлі крові на базі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».
💉Жителі Звягельської міської територіальної громади активно долучилися до благородної справи, яка допоможе врятувати чиєсь життя.
🩸Всього до здачі крові долучилося близько 100 осіб, а це майже 40 літрів крові.
💙💛Висловлюємо щиру подяку всім людям, які долучилися до акції «Станьте донорами крові – допоможіть врятувати життя». Ваша небайдужість та бажання допомогти в цей непростий для країни час рятує життя як цивільних жителів, так і наших захисників та захисниць.💙💛
‼️Відповідно до графіку Обласного центру крові виїзні бригади в Звягельській міській громаді будуть працювати ще в серпні та листопаді 2023 року, про що жителів громади буде повідомлено додатково. ‼️
Чат-бот Гаряча лінія