Мирослав Дочинець у Новограді-Волинському

5 Листопада 2015, 0:00

31 жовтня 2015 р. в музеї родини Косачів відбулась творча зустріч з відомим українським письменником, лауреатом  Національної премії  ім. Т. Шевченка, Мирославом Дочинцем – автором серії книг, що привертають до себе увагу читачів та користуються попитом у суспільстві. Серед авторських здобутків книги: «Многії літа. Благії літа», «Вічник. Сповідь на перевалі духу», роман «Світован», «Дами і Адами», «Мудрість Карпат» та інші.    

На зустріч з автором прийшли як шанувальники творчості письменника, що слідкують за авторськими новинками, так і бажаючі  вперше познайомиться  із  здобутками автора. Під час вечора Мирослав Іванович  розповів про власні видання,  етапи творчості, про своє бачення світу, навколишнього середовища та літературний пошук, відповідав на численні  запитання, вступав у живий  діалог.      

На початку зустрічі фольклорний дитячий  колектив ПШМ «Мальви» привітав музичними творами присутніх у літературно-музичній  залі музею. Про життєвий  та творчий шлях Мирослава Івановича розповіли  В. Ксендзук (м. Новоград-Волинський)  та Л. Журавська (м. Житомир). Вечір тривав декілька годин,  після завершення  зустрічі кожен присутній мав змогу отримати книгу  з автографом.

 

Директор музею С. Куценко

 

Чат-бот Гаряча лінія