На базі Новоград-Волинської ЗОШ №2 волонтер Корпусу миру США працюватиме у напрямку молодіжного розвитку

28 Жовтня 2019, 16:05

25 жовтня відбулась зустріч в.о. міського голови Оксани Гвозденко та начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук із волонтером Корпусу миру США Патріком Джентрі.

Корпус миру США – це нерелігійна, неполітична організація, яка з 1992 року працює в Україні у таких напрямках, як робота з молоддю, громадами та навчання англійської мови.

У рамках співпраці цьогоріч до України приїхала вже п’ятдесят четверта група волонтерів, які протягом двох років будуть проводити відповідну роботу у навчальних закладах, органах місцевого самоврядування, громадських організаціях, молодіжних та соціальних центрах.

Відтак, на базі ЗОШ №2 міста Новограда-Волинського у напрямку молодіжного розвитку працюватиме волонтер Корпусу миру США Патрік Джентрі. Зокрема, протягом наступних двох років Патрік планує організовувати англомовні клуби спілкування, клуби лідерства, співпрацювати з молоддю міста, організовувати та брати участь у різних молодіжних заходах.

В.о. міського голови Оксана Гвозденко запевнила, що буде підтримувати ідеї волонтера щодо молодіжного розвитку та сприятиме у їх реалізації.

Співпраця з волонтерами Корпусу миру – це надзвичайно гарна можливість для нашої молоді не лише поглиблено вивчати англійську мову від носіїв, а і дізнатися про особливості зайнятості та дозвілля молоді, а для волонтерів – ознайомитися з нашим життям та українською мовою.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія