На базі Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося спортивне свято «Швидше, вище, сильніше – разом» з нагоди Дня фізичної культури та спорту

10 Вересня 2021, 8:15

8 вересня 2021 навчального року на базі Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося спортивне свято «Швидше, вище, сильніше – разом» з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Педагогічний колектив, очолюваний Ващенко Наталією Петрівною, дуже відповідально поставився до підготовки та організації спортивного свята.

Урочиста лінійка розпочалася олімпійським парадом, під час якого оголошувалися спортивні досягнення кращих учнів та вчителів.

На урочистій лінійці були присутні почесні гості:

– депутат міської ради – Черевко Віктор Володимирович;

– староста Великомолодьківської громади – Лариса Левчук;

– чемпіонка України з гирьового спорту та армреслінгу – Вікторія Степанюк;

– директор центру професійного розвитку педагогічних працівників – Світлана Бондарчук;

– спільнота вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади.

За ініціативи досвідченого учителя фізичної культури Храбана Ігоря Сергійовича при підтримці класних керівників проведені спортивні заходи для всіх здобувачів освіти з дотриманнях правил техніки безпеки та врахуванням вікових особливостей. Для молодших школярів організовані рухливі ігри та веселі старти. Учні 5-8 класів брали участь у міні-футболі та олімпійській естафеті.

Старшокласники змагалися у волейбольному турнірі.

Завершилося спортивне свято святковим концертом та нагородженням переможців, кращих шкільних команд за результатами спортивних випробувань.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

 

Чат-бот Гаряча лінія