Продовжується робота по забезпеченню реалізації проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді»

10 Вересня 2021, 8:41

Продовжується робота по забезпеченню реалізації проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді», який проваджується міською радою спільно з відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів у контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Під час робочої наради  під головуванням заступниці міського голови Наталя Борис за участі представників ветеранських організацій обговорено організаційні моменти щодо активностей, передбачених проєктом.

Зокрема, у ході проєкту буде проведено навчальні тренінги по фото- та відеозйомках, перший з яких заплановано провести на базі соціального простору (приміщення центральної бібліотеки) 18 вересня. Також обговорено особливості проведення тренінгів по бізнесплануванню та  підвищення рівня обізнаності у питаннях громадської безпеки.

Керівниця КУ «Новоград-Волинський туристичний центр» Аліна Томаш представила свої напрацювання щодо проведення екскурсій для ветеранів АТО, молоді та членів сімей учасників АТО.

Заступник голови ВП ГО«Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області Олег Годун та керівниця відокремленого підрозділу громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олена Чернявська надали свої пропозиції щодо проведення активностей, передбачених проєктом, та організації залучення до них цільової аудиторії.

Підсумовуючи результати наради, заступниця міського голови Наталя Борис та начальник відділу підтримки громадських ініціатив і енергоефективності міської ради Юрій Савич наголосили на необхідності якомога ширшого залучення до діяльності соціального простору (і не лише в рамках вищезазначеного проєкту) ветеранів та членів сімей учасників АТО, молоді та інших соціально вразливих категорій населення; розширення видів послуг, які можна отримати на його базі, а також проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

  • Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

 

#UNRPP

 

Чат-бот Гаряча лінія