На черговому засіданні робочої групи бюджету участі

17 Вересня 2019, 15:54

Нагадаємо, що 31 серпня завершився прийом проєктних пропозицій до бюджету участі у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Загалом цьогоріч до участі у проєкті надійшло 27 заявок.

Після засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі, яка відбулася на минулому тижні, було відхилено чотири проєктні пропозиції як такі що не відповідають умовам Положення про бюджет участі, ще три – було відправлено на доопрацювання їх авторам.

Згідно з процедурою впродовж тижня проєктні пропозиції також вивчалися головними розпорядника коштів міського бюджету з метою визначення їх відповідності умовам бюджету участі та можливості їх реалізації.

17 вересня у конференц-залі міської ради члени робочої групи зібралися вдруге з метою опрацювання проєктних пропозицій, поданих жителями міської ОТГ. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, керівники виконавчих органів та депутат міської ради Сергій Хапчук.

Відтак, за результатами засідання було визначено 22 проєкти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади та членів робочої групи, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Голосування за той чи інший проєкт відбудеться з 30 вересня по 04 жовтня 2019 року (включно).

Цього року голосування відбуватиметься двома шляхами:

– онлайн, через офіційний сайт Новоград-Волинської міської ради (спеціальна електронна платформа для голосування за посиланням з офіційного сайту – https://novograd-budget.e-dem.in.ua/#/) після авторизації через захищену систему BankID за допомогою заповнення електронної форми для голосування;

– особисто бюлетенями в офіційному пункті для голосування за адресою: вул. Шевченка, 16, 1-й поверх Будинку рад (фойє) з 8:00 до 17:00 год. Також тут буде надана можливість ознайомитись з детальним змістом та ідеями авторів проектів.

За результатами голосування буде визначено 5 проєктів-переможців, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.

Право голосу мають мешканці Новограда-Волинської міської ОТГ, які підтвердять даний факт, пред’явивши паспорт з відповідною пропискою. Одна людина має змогу проголосувати за один проєкт.

Згодом з усіма проектними пропозиціями, які пропонуються до голосування, також можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради в рубриці «Економіка і бізнес» – «Бюджет участі» (http://novograd.osp-ua.info/?ch=3&fl=rinokpraci).

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія