На головній площі Новограда-Волинського зустрічали воїнів АТО

21 Грудня 2017, 9:34

20 грудня 2017 року у центрі міста Новограда-Волинського – на площі Лесі Українки, відбувся мітинг з нагоди урочистої зустрічі особового складу військової частини А 2076 з району проведення АТО.

Багато теплих та щирих слів звучало у цей день на адресу наших захисників. До слова було запрошено начальника штабу-першого заступника командувача військ оперативного командування «Північ» Петра Ромигайла, командира військової частини А 2076 Сергія Високоляна, керівництво міської та районної влади, представників волонтерської групи «Волонтери України», місцевих волонтерів та молодь міста.

У вітальному виступі міський голова Віктор Весельський привітав військових з успішним виконанням бойових завдань та поверненням із зони проведення антитерористичної операції на рідну землю. «Ви, як ніхто інший, заслуговуєте на особливу повагу. Адже важко переоцінити той внесок, який ви зробили і продовжуєте робити для збереження суверенності України. Велика вам вдячність за сумлінне виконання військового обов’язку, свідому громадську позицію та патріотизм. Ми гордимося вами. Вся новоград-волинська громада вклоняється вам за ваш подвиг. Героями не народжуються – героями стають. Щира подяка вашим батькам, які виховали вас справжніми патріотами, Героями українського народу.» – зазначив очільник міста. Віктор Леонідович запевнив, що міська влада і надалі буде робити все для того, щоб підтримати Збройні Сили України та щоб родини військовослужбовців почувалися на Звягельській землі комфортно і безпечно.

З вітаннями до бійців звернулась і секретар міської ради Олена Пономаренко, яка побажала їм гарного відпочинку у колі рідних та друзів, відновлення сил, стійкості духу, нових звершень та успіхів у благородній справі служіння народові заради добробуту нашої держави, мирного неба над українською землею, а у кожній домівці – родинної злагоди.

Кращим воїнам було присвоєно чергові військові звання, а також нагороджено почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі», почесними нагрудними знаками командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За службу», нагрудними знаками «Сухопутні війська України», грамотами командувача військ оперативного командування «Північ», Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради, Подяками міського голови, Почесними грамотами районної державної адміністрації, почесними відзнаками Золотий Волонтерський Хрест «За мужність».

На жаль, за час проведення антитерористичної операції військова частина зазнала людських втрат: 19 військовослужбовців поклали свої життя за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет нашої Батьківщини. Присутні на площі шанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, поіменно згадавши кожного, хто відійшов у вічність.

Після музичного вітання від викладача Школи мистецтв Валентини Лук’янець та спільного виконання під акомпанемент військового оркестру Державного Гімну України, військовослужбовці урочистим маршем вирушили до військової техніки, на якій під оплески та вигуки «Герої!», «Слава Україні!» рушили центральною вулицею міста.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія