На перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття

14 Листопада 2019, 17:11

На фінальній стадії перебуває капітальний ремонт дорожнього покриття центральних вулиць Новограда-Волинського. 14 листопада 2019 року розпочато асфальтування дороги на перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності.

Підрядник будівництва директор ТОВ «Асфальт – плюс» Размік Петросян повідомив, що згідно з технологією виконання робіт з асфальтування, попередньо на перехресті вул. Героїв Майдану – Шевченка – Соборності було проведено фрезерування дорожнього полотна та піднято і замінено на нові колодязні люки. По периметру вищезазначеного відрізку дороги частково замінені пошкоджені бордюри. Щодо асфальтування, то на будівництво даного проміжку дороги планується використати 617 т асфальтобетонної суміші.

Впродовж всього процесу будівництва дороги за технологією виконання робіт слідкують представники технічного нагляду управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації.

Завершуючим етапом виконання робіт стане асфальтування відгалудження вул. Шевченка до вул. Чернишевського та ремонт пошкоджених тротуарів.

 

Чат-бот Гаряча лінія