На пленарному засіданні позачергової 37-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

26 Листопада 2019, 18:19

26 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 37-ї сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвалися 19 із 34 обраних депутатів міської ради.

Засідання провела секретар міської ради Олена Пономаренко. Оскільки міський голова Віктор Весельський перебуває на лікуванні та згідно розпорядження від 01.11.2019 №523 (к) «Про внесення змін у додатки 1, 2 до розпорядження міського голови від 28.03.2019 №144(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради і керуючого справами виконавчого комітету міської ради» виконання обов’язків з питань діяльності міської ради на цей період покладено на секретаря міської ради.

Сесію було скликано враховуючи пропозицію першого заступника міського голови Сергія Колотова, а також рішення погоджувальної ради від 25 листопада та розпорядження від 25.11.2019 №277(о) «Про скликання позачергової тридцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання».

Відтак, першочергово депутати розглянули питання щодо внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік. Проектом рішення передбачався перерозподіл та розподіл видатків для проведення інженерно-геодезичних вишукувальних робіт, виготовлення проектно-кошторисних документацій та проходження експертизи на капітальний ремонт доріг в місті до святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов, як доповідач з даного питання, зазначив, що прийняття даного рішення дасть змогу якнайшвидше оголосити конкурс на визначення виконавця із виготовлення відповідної документації та в подальшому можливість залучити кошти на капітальний ремонт доріг з державного бюджету.

У результаті обговорення відповідний проект рішення депутатами було відправлено на доопрацювання та внесення на розгляд чергової сесії міської ради.

Затим депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Соборності, 76/2, площею 0,0098 га для розміщення та обслуговування музейних закладів. Цим же рішенням зазначена земельна ділянка комунальної власності міської ОТГ передана у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області до Житомирської обласної ради.

Нагадаємо, що у плані заходів до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки на державному рівні, зокрема, передбачено здійснення реконструкції та розширення площ літературно-меморіального музею Лесі Українки, який знаходиться у підпорядкуванні Житомирського обласного краєзнавчого музею. Для виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації з обласного бюджету було спрямовано 600 тис. грн. Наразі ж, прийняте рішення міської ради дозволить виконати роботи із розширення площ музею.

Наступні два питання порядку денного позачергової сесії: «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» і «Про майно комунальної власності», депутати не підтримали та запропонували повернутися до їх розгляду на черговій сесії міської ради. Зокрема, проект рішення «Про майно комунальної власності» стосувався передачі майна КП «Шляхрембуд» на КП «Новоград-Волинськжитлосервіс».

Затим перед депутатами виступив голова Ради громадського об’єднання фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу „Звягельчани“, член виконавчого комітету міської ради Олександр Костеченко, який озвучив звернення загальних зборів підприємців від 25 листопада щодо питань єдиного податку та впровадження касових апаратів.

Згідно озвученого звернення було прийнято звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Верховної Ради України щодо скасування законів України від 20.09.2019 № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», від 20.09.2019 № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

Переглянути онлайн-трансляцію пленарного засідання позачергової 37-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=eB7ydkamOt0&feature=youtu.be.

Чергову тридцять восьму сесію міської ради планується скликати 20 грудня о 14:00 годині.

 

Чат-бот Гаряча лінія