Навчимо, щоб мати професію, працевлаштуємо, щоб стати професіоналом

27 Листопада 2019, 17:52

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Одним із етапів профорієнтаційної роботи є ярмарок професій.

26 листопада 2019 року за ініціативи управління освіти і науки міської ради та підтримки міського центру зайнятості на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулася ярмарка професій для учнівської молоді, мета якої – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про заклади фахової передвищої освіти міста та вищої освіти області.

На ярмарку зібралися учні закладів загальної середньої освіти міста. Загалом ярмарок відвідало близько 200 старшокласників. У ході заходу представники Житомирського державного університету імені Івана Франка, Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу, КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради, Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» провели презентацію своїх закладів. Були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети. Учасники ярмарку професій мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.

Новинкою у проведенні заходу було те, що учнівська молодь міста мала можливість дізнатися, що ж цікавого пропонують сьогодні роботодавці міста, які пропонують роботу. На ярмарку були представлені 4 ринкоутворюючі підприємства: ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», ПП «Меблева фабрика «Мірт», ПП «Галекс-Агро», ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» та представники 12-го окремого полку оперативного забезпечення .

На завершення заходу для зацікавлених випускників було проведено екскурсію по Новоград-Волинському промислово-економічному технікуму.

Випускники були задоволені такою зустріччю, почерпнули для себе багато корисного, зрозуміли, що значення професії у житті людини залежить не стільки від характеру роботи, скільки від того, як до нього ставиться сама людина, наскільки професія відповідає її потребам і можливостям.

Бажаємо майбутнім випускникам не помилитися з вибором професії, знайти своє покликання, отримати гідну професію та стати справжніми професіоналами своєї справи!

Управління освіти і науки висловлює слова подяки директору Новоград-Волинського промислово-економічного технукуму Аллі Петрошук, директору міського центру зайнятості Віктору Сербіну, представникам закладів вищої та передвищої освіти, представникам підприємств, керівникам закладів загальної середньої освіти міста.

 

Чат-бот Гаряча лінія