На ПрАТ ВКФ «Леся» відбулось урочисте відкриття новозбудованого корпусу дільниці вологої теплової обробки готових виробів

12 Червня 2017, 20:45

9 червня 2017 року у Новограді-Волинському на ПрАТ ВКФ «Леся» відбулось відкриття новозбудованого корпусу дільниці вологої теплової обробки готових виробів. Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, запрошені гості та жителі міста.

Біля підприємства легкої промисловості, де зібрались учасники відкриття, було урочисто піднято прапори ПрАТ ВКФ «Леся», України та Німеччини. Потому усіх гостей було запрошено до нового приміщення, де до присутніх з вітальним словом звернувся голова наглядової ради ПрАТ ВКФ «Леся» Микола Сиченко, який зокрема, зазначив: «Завершили першу чергу будівництва глобального проекту. На повну потужність цех запрацює після отримання спеціального обладнання в повному обсязі, яке має надійти з Німеччини. Дані корпуси відповідають більш високим вимогам сучасності, вони більш екологічні, естетичні. В таких умовах буде більш комфортніше працювати. Найближчим часом розпочнемо будівництво ще 4 тис. кв. м. такої ж самої якості». А також привітав працівників ПрАТ ВКФ «Леся» з нагоди професійного свята – Дня працівників легкої промисловості, яке буде відзначатися 11 червня.

Затим слово для привітань було надано міському голові Віктору Весельському: «Сьогодні ми дійсно пишаємося тим, що з року в рік ваш колектив є гордістю міста в номінації серед трудових колективів. І те, що Тетяна Миколаївна щороку отримує на сцені міського Палацу культури імені Лесі Українки заслужену нагороду, є підтвердженням того, що влада з повагою і шаною ставиться до вашого колективу. Ми пишаємося тим, що Микола Вікторович активно співпрацює з інвесторами, завдяки чому в місто надходять інвестиції, які вкладаються в розвиток вашого підприємства. Завдяки вашій наполегливій праці та професійній майстерності в галузі відбуваються позитивні зміни. Відтак, у минулому році, напередодні Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела», ми з вами були свідками відкриття фірмового магазину, який сьогодні користується попитом не лише серед жителів міста Новограда-Волинського, а й за його межами». Тож очільник міста висловив подяку керівництву та колективу підприємства за вагомий внесок у зміцнення економічного потенціалу та соціального розвитку міста, а також напередодні професійного свята побажав високих виробничих показників, нових трудових здобутків, успіхів, процвітання та не зупинятися на досягнутому.

Крім того, Віктор Леонідович виконав почесну місію, вручивши голові наглядової ради ПрАТ ВКФ «Леся» Миколі Вікторовичу Сиченко Почесну грамоту міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток легкої промисловості міста, випуск високоякісних вітчизняних товарів, створення нових робочих місць та з нагоди Дня працівників легкої промисловості, а директору ПрАТ ВКФ „Леся“ Тетяні Миколаївні Кондратюк – привітальний лист та Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток та збільшення обсягів виробництва вітчизняної конкурентоспроможної продукції, випуск якісних виробів, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників легкої промисловості.

Багато теплих слів та побажань цього дня лунало від запрошених гостей на адресу підприємства, яке є роботодавцем для сотень новоград-волинців та дає можливість жителям міста працювати на сучасному швейному виробництві, що відоме як на українському, так і на європейському ринках.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія