На сайті 104.ua для споживачів ТОВ «Житомиргаз Збут» з’явилася нова послуга – Особистий кабінет

12 Листопада 2015, 1:36

Користуватися он-лайн кабінетом можуть усі споживачі – фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби або приватні підприємці, на чиє ім’я відкрито особовий рахунок.

ЗРУЧНІСТЬ

Кожен клієнт «Житомиргаз Збуту», зареєструвавшись в Особистому кабінеті, отримує можливість оплачувати за газ не виходячи із дому. Без щомісячних візитів у каси і трати часу у чергах клієнти можуть: внести показання лічильника, стежити за хронологією показань лічильника та історією оплати, перевірити стан свого особового рахунку, дізнатися свій тариф, надіслати звернення.

БЕЗПЕКА                     

Обрані платіжні системи дозволяють здійснити оплату за газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

ВІДКРИТІСТЬ

Щоб уникнути непорозумінь зі споживачами через нарахування оплати і необґрунтованих підозр з їх боку, компанія відкрила процедуру оплати за послугу газопостачання.

Особистий кабінет дозволить споживачам стежити за своїм рахунком та самостійно облікувати використання блакитного палива.

ДОСТУПНІСТЬ

Якщо виникають питання щодо розрахунків, тарифів, субсидій чи інших питань, клієнт може скористатись прямим зв’язком  із фахівцем газового господарства, надіславши запит безпосередньо з Особистого кабінету.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Для того, щоб зареєструватися в Особистому кабінеті необхідно знати номер свого особового рахунку (він складається з 10 цифр) та останню суму, яку заплатили за газопостачання. Процедура реєстрації займає кілька хвилин хвилини.

Детальну інформацію та інструкції щодо реєстрації в Особовому кабінеті можна дізнатися на сайті http://104.ua або зателефонувавши до Контакт-центру за номером: (0412) 55-80-04.

ПАТ „Житомиргаз“

 

Чат-бот Гаряча лінія