У Новограді-Волинському працівники культури та майстри народного мистецтва відзначили своє професійне свято

12 Листопада 2015, 1:37

У всіх сферах життєдіяльності сучасної людини важливе місце займає культурна складова. Заклади культури беруть повноцінну участь у забезпеченні духовного розвитку та у формуванні духовних цінностей людини.

9 листопада своє професійне свято відзначали працівники культури та майстри народного мистецтва. В цей день міський Палац культури імені Лесі Українки зібрав представників цієї галузі, а також гостей, які прийшли їх привітати.

Під час урочистостей з нагоди свята лунали найщиріші вітання від міського голови Віктора Весельського, заступника міського голови Сергія Колотова, начальника відділу культури міської ради Лариси Заєць, заступника директора з гуманітарної освіти та виховання медичного коледжу Ніни Мороз, директора районного центру творчості, спорту, та туризму учнівської молоді відділу освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації Валентини Подкаури та лідера компанії «Оріфлейм» Наталії Медведєвої.

На початку заходу з теплими словами вітань до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський: «Шановні пані та панове! Дорогі друзі! Дозвольте мені від імені міської влади приєднатися до всіх тих багаточисельних вітань, які сьогодні отримуєте ви як працівники, я вважаю, як лікар, як міський новообраний голова, найгуманнішої професії. Тому що можна говорити про освіту, можна говорити про охорону здоров’я, але якщо не буде на належному рівні держава оцінювати працівників такої галузі як культура, то не буде мати розвиток мистецтво, то сьогодні підростаюче покоління не буде мати змогу в нашій державі вчитися всьому тому розумному, доброму, вічному, що нас вчили наші великі попередники.»

Вітаючи культпрацівників начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць побажала творчим людям міцного здоров’я, спокою в душі та в домівках, достатку, тепла, гармонії. Лариса Вікторівна подякувала працівникам галузі за плідну працю, а також висловила вдячність аматорам народного мистецтва– Валентині Подкаурі, Ользі Захаровій, Юрію Салко, Світлані Мамаєнко та спонсорам-меценатам – приватному підприємцю Андрію Газарову, лідеру компанії «Оріфлейм» Наталії Медведєвій за співпрацю та надану допомогу впродовж року у проведенні і організації культурно-масових заходів у місті.

Грамотою Житомирської обласної ради була нагороджена начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, також були вручені грамоти обласного управління культури, подяки міського голови, грамоти та подяки відділу культури міської ради з грошовими преміями кращим працівникам культури і аматорам народного мистецтва.

Наприкінці урочистостей для працівників галузі міськрайонна профспілка працівників культури провела розіграш подарунків, так звану «профспілкову лотерею». Крім того, протягом заходу в дарунок всім присутнім звучали музичні вітання.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія