На спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності

7 Листопада 2019, 17:27

6 листопада у конференц-залі міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності.

Нагадаємо, що 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі України – видатної української письменниці, драматурга, громадської діячки, яка народилася у місті Новограді-Волинському. Ця дата буде відзначатися на державному рівні. Відповідну постанову Верховна Рада України прийняла у лютому 2018 року.

У вересні під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулись робочі наради, у ході яких було визначено основні напрямки в рамках підготовки до відзначення ювілейної дати: реконструкція та розширення площ літературно-меморіального музею Лесі Українки, який підпорядкований обласному краєзнавчому музею, облаштування благоустрою прилеглої до музею і об’єктів пов’язаних з ім’ям великої поетеси території (ремонт доріг та тротуарів), вивчення питання створення ландшафтного парку на місці розташування будівлі консервного заводу.

Отож, перший заступник міського голови Сергій Колотов під час спільного засідання профільних комісій, яке відбулося за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука, заступників начальника цього ж управління Любові Кучерявенко та Андрія Павленка, акцентував основну увагу на залученні у 2020 році державної субвенції на капітальний ремонт доріг і тротуарів до відзначення 150-річчя від дня народження поетеси.

У підсумку депутатами постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань міського бюджету та комунальної власності надано дозвіл, щоб розпочати підготовку конкурсу на визначення виконавця, який буде виготовляти проектно-кошторисну документацію для проведення капітального ремонту доріг і тротуарів до святкування ювілейної дати, та оголосити цей конкурс. А також розпочати підготовку конкурсу на визначення виконавця, який буде виготовляти проектно-кошторисну документацію для впорядкування території біля літературно-меморіального музею Лесі Українки (консервного заводу).

 

Чат-бот Гаряча лінія