На світ з’явилося ще 11 нових жителів нашої великої Звягельської родини
![На світ з’явилося ще 11 нових жителів нашої великої Звягельської родини](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1631860.jpg)
За інформацією КНП «Звягельска багатопрофільна лікарня» повідомляємо, що за останній тиждень на світ з’явилося 11 нових членів нашої великої родини – 7 прекрасних хлопчиків і 4 чарівні дівчинки.
Від щирого серця вітаємо батьків з цим великим щастям, адже їхня любов і турбота привела до народження цих чудових дітей. Зичимо їм багато радості й незабутніх моментів разом. Нехай діти ростуть під мирним небом здоровими, щасливими і завжди отримують безмежну любов та підтримку, а у майбутньому стануть сильними особистостями, які зможуть змінювати світ навколо себе.
Радіймо разом, адже народження цих дітей – це символ віри у майбутнє, у перемогу добра та любові.