На виїзній нараді опрацювали облаштування бювету на вул. Надслучанська

2 Вересня 2020, 15:44

2 вересня відбулась виїзна нарада щодо облаштування бювету на вул. Надслучанська за участі тимчасово виконувача обов’язків міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Оксани Гвозденко та депутатів міської ради.

Бювет поруч з літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки у Новограді-Волинському більш відомий під назвою «Лесине джерело». На цьому місці розміщується джерело, в якому маленька Леся Українка та її родина набирали воду, а наразі ним продовжують користуватися сотні містян.

Пропозицію щодо облаштування та приведення до належного вигляду «Лесиного джерела» внесла на розгляд чергової сесії міської ради заступник міського голови Оксана Гвозденко. Після відповідних підрахунків визначено, що на проведення поточного ремонту бювету на вул. Надслучанська орієнтовно необхідно виділення коштів у сумі 196 тис. грн.

Під час виїзної наради з’ясовано деталі, зокрема визначено перелік необхідних робіт, а саме: облаштування вільного доступу до джерела за допомогою сходів з поручнями, заміна покрівлі, вимощення підлоги плиткою, влаштування водовідведення, розпис стін за мотивами узорів Олени Пчілки та фарбування лавок.

Крім того, в рамках наради управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради дано доручення розробити калькуляцію (дизайн, матеріал та вартість) в’їзного знаку в Новоград-Волинський зі сторони Рівного.

Також учасники наради підтримали пропозицію щодо облаштування поруч з Школою мистецтв на вул. Соборності автобусної зупинки у вигляді парасольки.

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія