На засіданні комісії розглянули питання фінансового стимулювання спортсменів та їх тренерів

17 Липня 2019, 18:00

Під головуванням начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби та за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, депутатів міської ради Володимира Федорчука та Юри Мірзабекяна 17 липня 2019 року відбулось засідання комісії щодо фінансового стимулювання спортсменів та їх тренерів.

Прийнятою програмою фінансового стимулювання спортсменів та їх тренерів Новоград-Волинської міської ОТГ (рішення міської ради № 631 від 20.12.2019), затверджено порядок та розмір одноразової фінансової винагороди талановитим спортсменам та їх тренерам за призові місця в змаганнях різних рівнів з усіх видів спорту.

В ході засідання члени комісії розглянули пакети документів кандидатів на призначення фінансового стимулювання згідно з поданнями їх тренерів. Це переможці чемпіонатів Житомирської області, спортсмени-призери чемпіонатів України, чемпіонатів Європи, чемпіонату світу.

Рекомендованих претендентів на винагороду за заслуги перед Новоград-Волинською міською об’єднаною територіальною громадою обговорено та більшістю членів комісії запропоновано депутатам міської ради погодити одноразову виплату в залежності від зайнятого призового місця та престижності змагань.

             Після прийняття відповідного рішення міської ради, інформацію про спортсменів-переможців і призерів змагань та тренерів, що їх підготували, буде оприлюднено на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія