На засіданні організаційного комітету обговорили питання організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

21 Червня 2017, 22:09

20 червня 2017 року відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке утридцяте пройде у місті Новограді-Волинському 28, 29 та 30 липня.

Під час засідання було обговорено ряд питань щодо організації окремих фрагментів свята, зокрема, щодо облаштування «Містечка майстрів», яке традиційно щорічно розташовують у міському парку культури і відпочинку. Наразі найбільше бажаючих показати свої уміння під час цьогорічного, ювілейного, свята з міста Житомира, активно долучається місто Рівне, є представники і з інших міст, таких як Кропивницьке, Мелітополь, Хмельницький, Шепетівка, ін. Загалом, виставити свої поробки та продемонструвати майстер-класи уже виявило бажання 18 народних умільців з міста Новограда-Волинського та 46 – іногородніх.
Також було зазначено, що проводиться робота із залучення виконавців та гуртів для проведення виступів під час трьохденного свята. До того ж, особлива увага звертається на запрошення тих, хто ще не брав участі у святкуванні та не виступав з концертною програмою для новоград-волинців та гостей міста, аби урізноманітнити програму свята. 

Крім того, члени організаційного комітету опрацювали пропозиції щодо оформлення сцен, встановлення декорацій, проведення тематичних виставок, технічного забезпечення (звуковим, світловим обладнанням) для супроводу заходів та інші питання.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія