На засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

15 Грудня 2021, 18:04

Протягом поточного тижня у міській раді проходить підготовка до сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. Включені до порядку денного чергової сесії проєкти рішень наразі обговорюються на постійних комісіях.

Зокрема, 15 грудня у конференц-залі відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих).

Участь у роботі постійної комісії взяли міський голова Микола Боровець, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, головні розпорядники коштів, керівники комунальних підприємств та представники спортивної спільноти.

Члени комісії продовжили розгляд проєкту бюджету Новоград-Волинської міської ТГ на 2022 рік, який відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України затверджується рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня року, що передує плановому. Оскільки це основний фінансовий документ територіальної громади, тому детально обговорюються всі пункти даного проєкту. Також розглянуто проєкт рішення щодо внесення змін до бюджету громади на 2021 рік.

Окрім бюджетних питань депутати міської ради розглянули питання порядку денного чергової сесії галузей охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, освіти, соціального захисту, житлово-комунального господарства, земельних відносин, культури тощо.

По усіх питаннях взяті до уваги відповідні рекомендації, враховані зауваження та висловлено думки щодо окремих проєктів рішень. Усі пропозиції та доповнення оформлені протокольно.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://bit.ly/3m78Psy

 

Чат-бот Гаряча лінія