На засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

22 Жовтня 2019, 16:51

22 жовтня 2019 року на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, що відбулось під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна, розглянули питання порядку денного 36-ї сесії міської ради сьомого скликання.  

Під час засідання депутати міської ради обговорили 31 питання, що стосувалися сфери міського бюджету, земельних відносин, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства та питань структури виконавчих органів міської ради. Доповідачами з даних питань виступили: в.о. міського голови Оксана Гвозденко, секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та головні розпорядники коштів міського бюджету.

Розглядаючи питання «Про введення у дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця (ців) конкурсу: «Визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади» запропоновано ввести до складу конкурсної комісії депутатів міської ради Ігоря Юшманова та Андрія Рассадіна. Також погоджено включення до порядку денного питання «Про викуп об’єкту нерухомого майна для суспільних потреб».

З питань, що включені до проекту порядку денного 36-ї сесії міської ради, комісією внесено ряд пропозицій для доопрацювання. Озвучені доповнення та зауваження оформлені протокольно.

З відео-трансляцією засідання можна ознайомитись за посиланням https://youtu.be/6nHRz5fTY3I

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія