Відбулася нарада щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників

22 Жовтня 2019, 16:52

В Україні 28 жовтня відзначають 75-ту річницю визволення від нацистських загарбників. Ця дата залишиться назавжди у серці кожного громадянина України, адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

21 жовтня 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела робочу нараду щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

В процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що урочистості будуть організовані 28 та 29 жовтня.

Зокрема, 28 жовтня об 11:00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків у Сквері Слави.

29 жовтня о 15:00 год. у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбудуться урочистості.

Також, в закладах освіти міста з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників відбудуться заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

За підсумками в.о. міського голови Оксана Гвозденко поставила ряд першочергових організаційних завдань кожному з учасників наради для забезпечення належного рівня підготовки до проведення урочистостей у Новограді-Волинському та зазначила, що необхідно працювати злагоджено і відповідально, щоб заходи пройшли на високому рівні, адже в цей день згадують і шанують тих, хто захищав нашу Батьківщину в роки Другої світової війни.

Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія