На засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

30 Травня 2019, 14:21

Впродовж тижня у конференц-залі міської ради проходять засідання профільних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Так, у другій половині дня, 29 травня 2019 року, під головуванням депутата міської ради Володимира Федорчука відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Під час засідання члени комісії опрацювали 23 проекти рішень.

Детально комісія розглянула проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік». Зокрема, було внесено пропозицію терміново унормувати оплату вартості утилізації побутового сміття та управлінню житлово-комунальної власності, енергозбереження та комунальної власності міської ради налагодити облік прийнятого сміття на полігоні твердих побутових відходів, а також внесено пропозиції щодо перерозподілу коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення – міського Молодіжного центру.

Крім того, комісією запропоновано включити в перелік вулиць для проведення капітального ремонту у 2019 році – вул. Набережну, 1-14.

Також погоджено внесення на розгляд сесії питання про створення «Агенції місцевого економічного розвитку» Новоград-Волинської міської ради.

В ході опрацювання питань порядку денного члени постійної комісії висловили ряд пропозицій, доповнень та зауважень, які були зафіксовані протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія