Начальник обласного управління освіти і науки відвідала міський інклюзивно-ресурсний центр

26 Лютого 2019, 18:14

25 лютого 2019 року начальник управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Л.П.Шевчук, провідний інспектор відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти даного управління Теребіж С.О.,   під час свого перебування з робочим візитом в м.Новограді-Волинському, та за участю начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради. Директор Борис Н.П. проінформувала, що в Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді проживає 10 тис. 698 дітей віком від 2 до 18 років, ознайомила обласне керівництво з облаштуванням приміщення та матеріально-технічною базою ІРЦ, кадровим складом установи, організацією проведення комплексної оцінки психолого-педагогічного розвитку дитини. Зазначила, що наразі, фахівці ІРЦ готуються до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», яка почне функціонувати в Україні з квітня цього року.

Шевчук Л.П. повідомила учасників зустрічі, що готується ряд державних документів щодо подальшого ефективного впровадження інклюзивної освіти в Україні для створення гідних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами.

На завершення зустрічі начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. подякувала Ларисі Петрівні за увагу і винайдення часу для ознайомлення з роботою інклюзивно-ресурсного центру та подарувала на згадку сувеніри про місто та видатну землячку Лесю Українку.

 

Чат-бот Гаряча лінія