Над питаннями 13-ї сесії Новоград-Волинської міської ради працювали члени постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

7 Червня 2017, 19:44

2 червня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, яке було перенесено з 30 травня згідно з заявою голови постійної комісії В.Г. Федорчука.

В роботі комісії взяли участь міський голова В.Л. Весельський, секретар міської ради О.А. Пономаренко, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, заступники міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухін, Л.В. Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький, керівники виконавчих органів міської ради – головні розпорядники коштів міського бюджету.

В ході засідання комісії депутати детально опрацювали проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання міської ради. Усі зауваження, пропозиції та доповнення внесені протокольно та будуть додатково опрацьовані.

Зокрема, у зв’язку з непроведенням засідань постійних комісій міської ради з питань економічного розвитку, з питань міського бюджету та комунальної власності, з питань житлово-комунального господарства та екології, з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради у терміни, встановлені Регламентом міської ради, розпорядженням міського голови від 13.05.2017 №118 (о) «Про скликання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання», графіком засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, затвердженим міським головою 13.05.2017, наприкінці засідання комісії очільник міста Віктор Весельський підписав розпорядження про перенесення тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання з 8 червня на  22 червня на 9:00 годину у приміщенні великої зали Будинку рад.

А також міський голова затвердив графік постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, які заплановано провести 12, 13, 14, 15 червня  в приміщенні міської ради. Засідання погоджувальної ради буде проведено 08 червня та 19 червня о 13:15 годині в конференц-залі міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія