Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (29 травня-04 червня 2017 року)

7 Червня 2017, 19:45

У понеділок, 29 травня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді та розширеній апаратній нараді з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради.

У вівторок, 30 травня, Олена Анатоліївна взяла участь у робочій зустрічі, під головуванням міського голови Віктора Весельського, з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Вадимом Хилею, заступником директора Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Євгенією Вакуленко, керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» Андрієм Ломакою та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Юрієм Кононенком. Учасниками зустрічі було продовжено діалог про можливості подальшої співпраці у плані сприяння та надання фінансової підтримки у придбанні форми для співробітників міського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області. Також обговорили організацію роботи банку, програми та проекти, які запроваджено у ПАТ КБ «Приватбанк». 

У середу, 31 травня, секретар міської ради взяла участь у нараді, під головуванням очільника міста, з першим заступником голови правління Житомирської обласної спілки споживчих товариств В.В. Баранівським, головою ревізійної комісії Житомирської обласної спілки споживчих товариств Р.С. Баранюком та директором Новоград-Волинського кооперативного ринку «Урожай» В.В. Григоренком. Присутні обговорили питання упорядкування роботи ринку, зокрема, щодо відкриття нових павільйонів та благоустрою прилеглої території. Крім того, міській владі було представлено ескізний проект реконструкції північно-східної території ринку «Урожай».

Цього ж дня Олена Анатоліївна разом із міським головою Віктором Весельським взяла участь у пленарному засіданні дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

У четвер, 1 червня, Олена Пономаренко взяла участь в огляді ходу проведення робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука, від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку. Також було оглянуто загальний стан благоустрою міського парку: вивезення сміття, роботу вбиральні та атракціонів, облаштування клумб та окремих елементів благоустрою.

Впродовж тижня секретар міської ради взяла участь у засіданнях постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. В ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія