Нарада щодо організації та проведення новорічно-різдвяних заходів

6 Листопада 2019, 17:50

6 листопада 2019 року під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада щодо організації та проведення новорічно-різдвяних заходів.  

З нагоди свят планується новорічно-різдвяне оформлення міста за допомогою ілюмінації та створення відповідних фотозон. На площі Лесі Українки розміститься новорічно-різдвяний ярмарок у святкових будиночках, де гості та мешканці міста зможуть придбати різноманітні смаколики. Тут же для малечі буде встановлено атракціони та курсуватиме святковий потяг, а також діятиме інсталяція «Резиденція Святого Миколая». Для всіх охочих відбудеться спортивна вікторина, дитячий ярмарок та селфі-вечірка з казковими героями.

Для створення святкової атмосфери з 19 грудня по 19 січня у місті відбудеться ряд новорічно-різдвяних заходів. Крім традиційних відкриття головної ялинки міста на площі Лесі Українки (19 грудня), благодійної вистави під патронатом міського голови (27 грудня), святкової програми в новорічну ніч (31 грудня) та ігрової програми для дітей біля ялинки (5 січня) – підготовлено ряд новинок.  

20 та 21 грудня Палац для дітей та молоді готує цікаву ігрову та концертну програму із виступом запрошеного гурту. 22 грудня в міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбудуться «Святкові забавляння», 26 грудня – вистава «Королівство кривих дзеркал», а 28 грудня пройде святковий вечір «Тим, кому за…».  

На Різдво планується проведення свята колядок,  12 січня відбудеться  захід «Ніч перед Різдвом», а 14 січня – новорічний мультконцерт. Завершаться новорічно-різдвяні свята відзначенням Водохреща 19 січня.   

За підсумками Оксана Василівна поставила ряд першочергових організаційних завдань кожному з учасників наради для забезпечення належного рівня підготовки до проведення загальноміських заходів у Новограді-Волинському. Про точні дати та час проведення заходів буде повідомлено додатково після підписання відповідного розпорядження.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія