Про зрізання чотирьох аварійних дерев породи «липа» по вул. Житомирська
![Про зрізання чотирьох аварійних дерев породи «липа» по вул. Житомирська](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7mh1j913l01tnc4ug4bg7d51jm.jpg)
Як повідомляє директор КП міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісеєв, працівниками комунального підприємства проводяться роботи із зрізання чотирьох аварійних дерев породи «липа» по вул. Житомирська (біля перехрестя вул. Сагайдачного- Житомирська та перехрестя вул. Волі-Житомирська).
Відповідний дозвіл на зрізання аварійних дерев надано екологічною інспекцією Поліського округу.