Нарада щодо процедури закупівель послуг з проведення демонтажу будівель на вул. Надслучанська, 1

5 Травня 2020, 16:12

5 травня керівництво міста під головуванням т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко спільно з депутатами міської ради обговорили процедуру закупівель послуг з проведення демонтажу будівель на вул. Надслучанська, 1. Вищезазначену земельну ділянку планується розчистити від залишків споруд колишнього консервного заводу. Потому, на даній території намічено створення природно-ландшафтного скверу з культурно-розважальними елементами.

Варто зазначити, що найбільш проблемною частиною демонтажу є знесення труби заввишки 38 м. Виконання цих робіт потребує великої обережності та професійності, адже поруч із залишками консервного заводу в приватних будинках проживає 8 родин.

Фахівцями визначено два варіанти демонтажу: проведення вибухових робіт (з тимчасовим відселенням мешканців навколишніх будинків, а також страхуванням їх майна) або ж проведення демонтажних робіт промисловими альпіністами.

Нагадаємо, що на минулому засіданні сесії міської ради депутатами наданий дозвіл на демонтаж будівель на вул. Надслучанська, 1, які попередньо були передані на баланс КП «Новоград-Волинськжитлосервіс». Під час наради керівнику цього комунального підприємства Сергію Моісєєву доручено підготувати технічну документацію для виготовлення проектно-кошторисної документації та для проведення конкурсу з визначення виконавця робіт з проведення демонтажу.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія