Нарада щодо визначення функціональної моделі ЦНАП міської ради відповідно до Програми «U-LEAD з Європою»

4 Вересня 2019, 15:00

Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради, який знаходиться за адресою вул. Соборності, 13, взяв участь у четвертому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», яка передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг.

20 серпня експерти Програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук та Станіслав Ющик, а також радник з питань муніципальних послуг Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар відвідали місто Новоград-Волинський з метою вивчення стану підготовки до модернізації ЦНАПу міської ради.

Наступний крок – визначення функціональної моделі ЦНАП міської ради відповідно до Програми «U-LEAD з Європою».

Тож, 4 вересня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів робочу нараду з опрацювання поставлених перед ЦНАП міської ради завдань за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ та її заступника Олени Пономаренко, директора ЦНАПу Світлани Крапівницької, начальника відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Олени Савчук та начальника відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування населення Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  у м.Новоград-Волинський Оксани Плохотюк.

Відтак, у рамках участі у четвертому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», який завершується у квітні 2020 року, ЦНАП міської ради може отримати наступні види підтримки:

–                       розробка Технічних завдань по модернізації ЦНАП;

–                       фізична підтримка: меблі, офісне обладнання та техніка, програмне забезпечення;

–                       інституційна підтримка: створення інституційної структури ЦНАП, навчання персоналу, підвищення обізнаності та участі громадян; навчальні візити та обмін досвідом;

–                       спеціальна підтримка, що включає електронну систему управління чергою та транспортні засоби для мобільного надання послуг (мобільні ЦНАП).

Крім того, проєкт передбачає розробку та запуск ІТ-систем «Трембіта» та «Вулик» для е-урядування та ефективного надання державних, регіональних та місцевих адміністративних послуг.

Нагадаємо, що після реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 («Прозорий офіс») планується створення єдиного простору для надання соціальних та адміністративних послуг населенню. Зокрема, попередньо визначено, що на першому поверсі буде розміщено відділи Пенсійного фонду та ЦНАП, а на другому – департамент праці та соціального захисту населення міської ради. Тож, громадянини матимуть можливість отримати всі види соціальних та адміністративних послуг в одній будівлі.

 

Чат-бот Гаряча лінія