Нарада-співбесіда з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків

14 Серпня 2019, 16:24

Міський голова Віктор Весельський 13 серпня 2019 року у другій половині дня провів нараду-співбесіду з керівниками відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів.

Участь у нараді-співбесіді взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак та керівники закладів охорони здоров’я міста.

Під час наради міського голову Віктора Весельського проінформували, що на відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради у 2019 році виділено 7820200,00 гривень, з них профінансовано – 5126805.44 грн.

Зокрема, на капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО з міського бюджету виділено 1 млн. грн. Крім того, кошти виділені Новоград-Волинською районною радою, Чижівською, Городницькою та Брониківськю ОТГ на загальну суму 392,6 тис. грн. Наразі роботи вже наближаються до завершення, залишилося встановити вентиляційну систему та покрити підлогу новим лінолеумом.

Будівництво хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» у поточному році здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у сумі 10 млн. грн., коштів з міського бюджету в сумі 2,2 млн. грн. та Чижівської об’єднаної територіальної громади у сумі 175,8 тис. грн.

Виділені кошти освоюються на придбання обладнання і предметів довгострокового користування (комплект обладнання для лапароскопії, цистоскопії, фетальний монітор, артроскоп та інші обладнання).

Також з міського бюджету виділені кошти на ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 в сумі 791,1 тис. грн.

Крім того, у поточному році для забезпечення якісної роботи лікаря гінеколога-онколога в кабінет патології шийки матки буде придбано радіохвильовий електро-коагулятор в комплектації для гінекології.

В свою чергу керівники закладів охорони здоров’я міста озвучили черговість та терміни освоєння коштів, запевнили щодо вчасного завершення робіт.

 

Чат-бот Гаряча лінія