Виїзна нарада щодо подальшого використання приміщення колишнього шкірвендиспансеру

14 Серпня 2019, 16:25

13 серпня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду згідно звернення громадської активістки щодо вирішення питання відкриття «Хоспісу для безхатьків» в місті Новограді-Волинському. Участь у нараді взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук та керівники структурних підрозділів міської ради.

До міського голови з заявою звернулася Олена Колесник, голова фонду «Віра в надію», яка має намір і можливості відкрити відділення для перебування безхатьків, а також надавати допомогу особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми та одиноким, які залишилися в скрутних життєвих обставинах. В зв’язку з цим громадська активістка просить надати в оренду приміщення нежитлових будівель по вул. Чехова,4, а саме колишні наркологічний та шкір-венерелогічний диспансери.

В ході зустрічі учасники наради оглянули приміщення колишнього шкір вендиспансеру, обговорили можливість створення хоспісу або соціального житла та розглянули варіанти його подальшого використання.

За результатами наради Віктор Леонідович дав доручення відповідальним особам детально вивчити дане питання та вирішити його в найкоротші терміни.

Крім того, по завершенню виїзної наради міський голова Віктор Весельський ознайомився з роботою Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, де оглянув кімнати виїзних бригад, кімнати відпочинку водіїв та медперсоналу, їдальню, тощо.

Очільник міста звернув увагу на застарілий стан меблів у кімнатах відпочинку та інформації на стендах у коридорах установи, а також на не облаштовану стоянку для автомобілів швидкої допомоги.

 

Чат-бот Гаряча лінія