Народжений для добра

5 Серпня 2016, 3:26

Є люди, яким волею провидіння призначено бути янголами-охоронцями, творити добро на цій грішній землі, допомагати тим, хто в біді, реалізовувати сокровенні мрії оточуючих.

Ще в дитинстві, читаючи повість – казку О. Гріна « Пурпурові вітрила », була вражена вчинком капітана Грея, який, дізнавшись про мрію Ассоль, втілив її в життя. І одного погожого сонячного ранку жителі маленького рибальського селища Каперни побачили на рейді корабель під пурпуровими вітрилами. Цей твір про те, що мрії збуваються, що чудеса можна творити власними руками.

Кажуть, доля посилає кожному на життєвому шляху таких людей, які йому потрібні, які допоможуть реалізувати своє призначення, свої заповітні мрії.

Для багатьох моїх земляків такою людиною став Віктор Леонідович Весельський, наш нинішній міський голова. До нього і тоді, коли він займав високі посади в столиці нашої Вітчизни, звертались за допомогою новоград – волинці. І жодному не відмовив! Переймаючись болем своїх земляків, вирішував чужі проблеми, як свої власні.

Напевно, на роду написано Віктору Леонідовичу бути добротворцем. Будучи обраним на посаду міського голови в жовтні 2015 року більшістю виборців, він і сьогодні старається почути кожного, хто приходить на прийоми щоп’ятниці. Люди йдуть до Весельського з наболілим і вірять – він вислухає і допоможе.

Я познайомилась з Віктором Леонідовичем два роки тому, коли він, балотуючись в депутати Верховної Ради, проводив зустрічі з виборцями у трудових колективах. Саме тоді і звернулась до нього з питанням працевлаштування доньки, яка закінчила Вінницький національний медичний університет. Вислухав і твердо сказав: «Допоможу! »

Як мудрий керівник, зустрівся з дитиною в Києві, де вона проходила інтернатуру і, впевнившись в її цілеспрямованості та успішності, допоміг з працевлаштуванням.

Без нього, без його беззаперечного авторитету в медичній галузі країни це було б просто нереально.

Віктор Леонідович Весельський – людина слова і діла, людина, якій віриш, людина, народжена для добра.

Я не знаю, де взяти найкращі слова, щоб висловити йому свою безмежну материнську подяку.

Нехай Господь Бог допомагає Вам, шановний Вікторе Леонідовичу, у всіх Ваших благих починаннях, хай береже Вашу родину та дає багато довгих і плідних років життя. Нехай добро, яке Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею.

О.І. Сухова, жителька міста

 

Чат-бот Гаряча лінія