Всесвітній біг заради гармонії у Новограді-Волинському

8 Вересня 2016, 6:00

Ранок 5 вересня в Новоград-Волинському ознаменувався тим, що управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради разом з центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» прийняли участь у Всесвітньому бігу заради гармонії. Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради В.В. Гусєв та директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В.В. Лещенко зустрічали всесвітніх бігунів на умовному перетині кордону за містом біля КПП. На знак поваги від нашого міста, учасникам естафети Гусєвим В.В. було вручено Ріг   достатку та було сказано багато теплих слів. Потім разом бігли містом, висловлювали пошану громадянам, гості роздавали буклети всім, хто траплявся на шляху бігу. Громадяни у відповідь висловлювали подяку, а водії включали клаксони на ознаку підтримки.  Також до Всесвітнього бігу у Новоград-Волинському долучились: Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат Житомирської обласної ради та активісти з велоспорту нашого міста. На площі Лесі Українки відбулась урочиста зустріч учасників міжнародної факельної естафети «біг заради гармонії» з громадянами нашого міста та ЗМІ, покладено квіти до пам’ятника Лесі Українки. Потім всі разом рушили до фортеці, де розповідалось про різні історичні події міста, зробили  цікаву фото сесію.

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 28 років.

Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом.

24 лютого бігуни європейської команди стартували в місті Порту (Португалія) Європейська частина всесвітньої естафети, буде охоплювати 49 країн Європи з загальною довжиною маршруту  24 000 км. та фінішуватиме 8 жовтня в столиці Італії Римі.      

В Україні планується подолати близько 1 280 км, тривалість пробігу становить 18 днів.

Команда рухається теренами Закарпатської,  Львівської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Київської областей.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 51 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 350 000 наших співвітчизників.

Естафета організована міжнародною мережею волонтерів, запропоноване всесвітньо відомим громадським діячем Шрі Чинмоєм.

В Новоград-Волинському та в Україні в загалом, підтримка «Всесвітнього бігу заради гармонії» з боку влади, стала доброю традицією: цього року, як і в попередні роки, естафета відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України і мережі центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх ”.

Окрема подяка поліції міста та персоналу швидкої допомоги.

 

Управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія