«Незламна надія»: соціально-психологічний проєкт для дружин ветеранів

8 Травня 2024, 10:19
🦋«Незламна надія»: соціально-психологічний проєкт для дружин ветеранів🦋
🔹Після 24 лютого тисячі українців стали на захист рідної землі від повномасштабного вторгнення агресора. Для сімей, які залишилися в тилу, очікувати на повернення воїна – це окрема сторона війни. Їх життя подібне до бурхливого моря, і сили додати ці «шторми», плисти далі дає НАДІЯ – справжня, незламна.
🔸Відділ по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради з нагоди Міжнародного дня сім’ї започатковує соціально-психологічний проєкт для дружин ветеранів «Незламна надія»🦋.
🔹Мета проекту – інформаційна, соціально-психологічна підтримка дружин, чоловіки яких боронять Україну, обмін досвідом, як залишатися в ресурсі та підготувати себе до повернення рідної людини зі служби.
🔸Презентація проєкту відбудеться у суботу, 18 травня 2024 року.
🔵10.00 – Дія Центр (м.Звягель, вул.Шевченка,20). Поговоримо про те, що держава та громада гарантує сім’ям ветеранів, зокрема соціальний захист, житлові питання, про адміністративні послуги ЦНАП, пенсійне забезпечення. Також проведемо ознайомлювальну екскурсію в Дія-центрі.
🔵11.30 – Музей родини Косачів-Драгоманових (м. Звягель, вул. Родини Косачів, 5-А). Попрактикуємо арт-терапію, екскурсія музеєм, розмова з ароматом кави.
🙂Запрошуємо дружин воїнів-ветеранів стати учасниками проєкту «Незламна надія», який реалізовуватиметься у Звягельській громаді протягом травня-червня 2024 року.
🔹В рамках проєкту також обговоримо особливості спілкування з ветераном; як підтримувати один одного на відстані та впоратися з тривогою та сумом; як підтримувати здоров’я; розкажемо про можливості працевлаштування, відкриття власної справи, юридичної, психологічної допомоги ветерану та членам його родини.
Для реєстрації – телефонуйте
📞+38 097 644 2461.
🧡Цей проект – про те, як знайти сили дбати про себе, не опускати рук.
💙Дочекаймося на повернення кожного разом!
Чат-бот Гаряча лінія